مانیتور گیمینگ سامسونگ مدل Odyssey G55C LS32CG552 سایز 32 اینچ
Samsung Odyssey G5 G55C LS32CG552EM 32 inch Gaming Monitorمشخصات فنی
- ابعاد نمایشگر
- 32 اینچ
- نوع پنل
- VA
- نرخ به روزرسانی
- 165 هرتز
فروشنده ها
فروشگاه تکنولایف
تهران
محصولات مشابه
فقط موجود ها
مانیتور گیمینگ سامسونگ مدل 27" Odyssey G5 G55C QHD LS27CG552
مانیتور 27 اینچ گیمینگ خمیده سامسونگ مدل Samsung Odyssey G5 G55C
مانیتور 32 اینچ گیمینگ خمیده سامسونگ مدل Samsung Odyssey G5 G55C
مانیتور گیمینگ سامسونگ مدل 24" Odyssey G3 G30D DG302
مانیتور گیمینگ سامسونگ مدل 27" Odyssey G5 G50D DG502